09039070889

09123022312

مشاوره حقوقی رایگان :

مشاوره حقوقی چک و اسناد تجاری با هاشم موسوی وکیل پایه یک دادگستری

09039070889

09123022312

صدور سه فقره چک بی محل

متهم  مبادرت به صدور سه فقره چک به مبلغ صد و یازده میلیون و ششصد هزار ریال نموده است که به موجب گواهی‎های عدم پرداخت  توسط بانک محال علیه فاقد محل اعلام گردیده است. و مجرمانه بودن عمل مشارالیه تقاضای رسیدگی و تعقیب کیفری نامبرده خواسته شده. ضمناً به تجویز مواد 74 و 75 قانون آیین دادرسی کیفری صدور قرار تأمین خواسته معادل وجه چک از محصول و دارایی نامبرده اخذ شده

تصویر برگه گزارش نهایی با موضوع صدور سه فقره چک بلامحل لایحه طرح شکایت کیفری در خصوص پرونده اخذ وام
نمونه لایحه نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری با موضوع اعتراض به قرار منع تعقیب لایحه خیانت در امانت ، لایحه دفاعی در خصوص خیانت در امانت
نمونه لایحه اعتراض به قرار منع تعقیب نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری نمونه یک پرونده کیفری کلاهبرداری ، خیانت در امانت
لایحه نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری با موضوع چک بلامحل نمونه ای از قرارداد وکالت و حق الوکاله میان وکیل و موکل
نمونه لایحه نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری با موضوع طرح شکایت کیفری در خصوص پرونده اخذ وام نمونه وکالت نامه محضری بین وکیل و موکل
نمونه لایحه کیفری با موضوع  طرح شکایت در خصوص پرونده اخذ وام نمونه ای از برگه ی دفاعیه هاشم موسوی با موضوع صدور چک بلامحل

 

وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری

کانون وکلای دادگستری

ریاست محترم دادگاه حقوقی جزایی تهران

 

موضوع: اعتراض به قرار منع تعقیب صادره در پرونده کلاسه ..........با احترام، به وکالت از آقای....... مراتب اعتراض موکل را نسبت به قرار منع تعقیب صادره در پرونده فوق الذکر به جهت عدم رعایت اصول و تشریفات آیین دادرسی کیفری و همچنین عدم توجه به دلایل ابرازی به شرح ذیل اعلام، نقض قرار مذکور مورد استدعا می‎باشد.

1- علیرغم آنکه دلایل کافی در پرونده در خصوص بزه انتسابی عليه متهمين موجود بوده است که این دلایل مفصلا در متن شکواییه ذکر گردیده، متأسفانه بازپرس محترم صرفاً به اخذ استعلام از اداره ثبت شرکت‎ها اکتفا نموده است. واضح است که استعلام از ثبت شرکت‎ها در خصوص اعلام نشانی شرکت به منظور احضار متهمین صورت گرفته است که متأسفانه از این دستور علیرغم وصول پاسخ استعلام عدول گردیده و عملا بازپرس محترم از آن منصرف شده‎اند

2- از جمله دلایل بازپرس در صدور قرار منع تعقیب ملاحظه اساسنامه شرکت ذکر شده است. واضح است که ملاحظه اساسنامه نمی‎تواند دلیل موجه بر عدم توجه اتهام باشد، چرا که این سوال به ذهن متبادر می‎گردد که آیا هر کس می‎تواند در قالب شرکت هر اقدامی ‎را توجیه نماید؟ اگر چنین بود چرا قانونگذار در ماده 1 قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا، اختلاس، کلاهبرداری از جمله اعمال مادی جهت تحقق جرم کلاهبرداری را ایجاد شرکت واهی ذکر نموده است؟ نکته دیگر در همین خصوص اینکه با توجه به اینکه متهمین پرونده برابر استعلام صورت گرفته از ثبت شرکت‎ها هیچ جایگاهی در شرکت نداشته‎اند، حداقل بر فرض محال که اقدامات شرکت قانونی باشد، می‎بایست در خصوص اقدامات ایشان از مدیران شرکت سوال می‎شد که متأسفانه این امر نیز محقق نشده است.

۳-  در تکمیل بند ۲ این لایحه لازم به توضیح است بر فرض محال که اقدامات شرکت در چهارچوب اساسنامه باشد، با توجه به قانون تنظیم بازار غیر متشکل پولی مصوب ۸۳/ ۱۱/ ۲۴ اشتغال اشخاص حقیقی یا حقوقی را تحت هر عنوان در عملیات بانکی فاقد وجاهت قانونی بوده است. کما اینکه در تبصره ۴ ماده ۱ قانون مذکور مجازات حبس تا ۶ماه نیز برای این اشخاص در نظر گرفته شده است. بنابراین نمی‎توان به این راحتی از کنار این اقدامات که همانا سلب اعتماد ملت از شرکت‎های ثبت شده می‎باشد، گذشت. در پایان، در خصوص اظهار بازپرس محترم مبنی بر عدم پیگیری شاکی به استحضار می‎رساند که اینجانب صرف نظر از اینکه مترصد اخذ پاسخ از اداره ثبت شرکت‎ها بوده ام ولی چندین بار به شعبه مربوطه و مسئول پرونده در اداره آگاهی مراجعه، که متأسفانه هر بار با اعلام اینکه هنوز تصمیم در خصوص پرونده گرفته نشده است مواجه گردیده ام. بر فرض محال هم که اینجانب پیگیر پرونده نبوده ام، حداقل بازپرس محترم می‎بایست برابر قانون برای یکبار هم که شده از طریق اخطاریه جهت پیگیری پرونده موضوع را به اینجانب اطلاع می‎دادند که متأسفانه این امر نیز محقق نشده است.

عليهذا نظر به مراتب معنونه نقض قرار صادره مورد استدعا می‎باشد.

 

با تقدیم احترام  

 

هاشم موسوی

تاریخ :.............

وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

شماره :.............

کانون وکلای دادگستری

 

شاکی: خانم ...... با وکالت‎هاشم موسوی به نشانی تهران- خیابان مطهری- خیابان امیراتابک کوچه مسجد پلاک 19 واحد 4

 

متشکی عنه: آقای ....... به نشانی تهران

 

موضوع:  صدور چک بلامحل

 

دادستان محترم دادسرای عمومی استان تهران

 

با احترام، به وکالت از خانم لیلا حسنی به استحضار می رساند، متهم آقای علی حکیمیان مبادرت به صدور سه فقره چک به شماره‎های ......مورخ 04/03/88 و 271870 مورخ 07/03/88 و 271873 مورخ 04/03/88 عهده‎ی بانک سپه جمعاً به مبلغ صد و یازده میلیون و ششصد هزار ریال نموده است که به موجب گواهی‎های عدم پرداخت به شماره‎های ...... مورخ 14/07/88 و .....مورخ14/07/88 و ....... مورخ 14/07/88 توسط بانک محال علیه فاقد محل اعلام گردیده است. اینک با توجه به مجرمانه بودن عمل مشارالیه تقاضای رسیدگی و تعقیب کیفری نامبرده را دارد. ضمناً به تجویز مواد 74 و 75 قانون آیین دادرسی کیفری صدور قرار تأمین خواسته معادل وجه چک از محصول و دارایی نامبرده مورد استدعا می باشد.

با تشکر

بسمه تعالی

تاریخ: ...............

شماره: ..............

پیوست: ..............

 

دادگستری جمهوری اسلامی ایران

 

 

عین شکوائیه چک به کلانتری محل آدرس بانکی صادر کننده چک ارسال می‎گردد تا متهم (صادرکننده چک) آقای....... به اتهام صدور چک بلامحل شماره ...........آدرس : تهران ظرف سه روز پس از رویت با قید عدم حضور موجب جلب است احضار در صورت حضور از وی تحقیق و در معیت طرفین به دادسرا هدایت شود. چنانچه رضایت شاکی خصوصی تحصیل و یا متهم اصل لاشه چک را ارائه دهد مراتب صورتجلسه، پرونده استحضاراً ارسال شود. (لازم بذکر است در احضاریه قید نوع اتهام چک بلامحل شماره ... و رعایت مفاد ماده 13 آیین دادرسی کیفری الزامی است. در امر ابلاغ رعایت مفاد ماده 68-69-70 آئین دادرسی مدنی الزامی است.

 

بدیهی است احظاریه باید به متهم ابلاغ و از وی رسید اخذ گردد و در صورت عدم حضور به بستگان یا خادمان وی ابلاغ و نام و سمت گیرنده در نسخه دوم قید گردد و در صورت عدم حضور بستگان و خادمان احضاریه باید در محل الصاق شود. در صورت عدم رعایت دستور به شرح فوق با عنایت به ماده 16 آیین دادرسی کیفری اتخاذ تصمیم خواهد شد.

 

دادیار شعبه دادسرای ناحیه 6 تهران (خارک)

 

از طرف سرپرست                                                      19/12/88

قرارداد حق الوکاله

 

مقدمه

در اجرای مقررات و قوانین راجع به وکالت و براساس ماده 10 قانون مدنی، این قرارداد به تاریخ 30/04/88 بین آقای‎ ....... به نشانی کاشمر- خیابان امام- فرعی 6- پلاک 13 که از این پس موکل نامیده می‎شوند، از یک طرف و آقای‎‎ هاشم موسوی وکیل پایه یک دادگستری به نشانی تهران- خیابان مطهری- خیان امیراتابک کوچه مسجد پلاک ۱۷- واحد 4 که از این پس وکیل نامیده می‎شود، از طرف دیگر منعقد گردید.

 

ماده ۱- موضوع وکالت:

موضوع وکالت عبارتست: طرح شکایت کیفری علیه آقایان ...- .... درخصوص پرونده اخذ وام

 

ماده ۲- میزان حق الوکاله:

میزان حق الوکاله برای انجام موضوع وکالت کلاً بیست میلیون ریال است که به ترتیب زیر پرداخت می‎شود:

الف- پانزده میلیون ریال نقداً پرداخت کردید.

ب-

ج-

ماده 3- تعهدات موکل:

 

الف- کلیه مخارج ناشی زانجام موضوع وکالت اعم از هزینه دادرسی، مخارج سفر، هزینه‎های اجرای قرار تحقیق و معاینه محل، دستمزد کارشناس و مصدق، حق داوری، هزینه پست تلگرام و نشر آگهی، ایاب و ذهاب و غیره تماماً به عهده موکل است که موظف است به محض اعلام وکیل نسبت به پرداخت آن اقدام نماید. در صورتی که به علت تأخیر وی در پرداخت هزینه‎ها حقی از نامبرده فوت شود یا خسارتی متوجه وی گردد وکیل مسئولتیی نخواهد داشت.

ب- چنانچه موکل پس از شروع و اقدام وکیل، در هر مرحله از مراحل دعوی وکیل را عزل نماید حق مطالبه و استرداد و یا کسر حق الوکاله را نخواهد داشت و در صورتی که قبل از اقدام وی را عزل نماید، حق الوکاله پرداختی پس از کسر هزینه‎ها و مالیات حق الوکاله اگر تمبر مالیاتی ابطال شده باشد و مبلغی به عنوان حق المشاوره مابقی به موکل مسترد خواهد شد. اقدام وکیل با ابطال تمبر مالیاتی روی برگ وکالتنامه شروع می شود.

ج- موکل متعهد می گردد چنانچه اختلاف یا دعوی خود را رأساً یا به توسط وکیل از طریق داوری و یا سازش با طرف انجام دهد و یا با اسقاط حق یا استرداد دعوی و یا اقارر به نفع طرف و یا هر فعل یا ترک فعل دیگر موجبات عدم پیشرفت دعوی و محکومیت خود را فراهم آورد، حق الوکاله مورد توافق را پرداخت نماید.

د- موکل خداوند متعال را در نظر آورده و متعهد می نماید هرگونه اطلاعات و مدارکی را که در اختیار وکیل قرار داده یا خواهد داد تماماً مبتنی بر حقیقت و منطبق با واقع بوده و تمام حقایق را برای وکیل بازگو نماید. در غیر این صورت مسئول خسارات احتمالی وارده به خود یا ثالث یا وکیل خواهد بود.

ه- موکل اقرار صریح نمود که از میزان پیشرفت کار و نیز اثرات قانونی عدم پیشرفت دعاوی موضوع این قرارداد کاملاً مطلع شده است.

 

ماده 4- تعهدات وکیل:

الف- تعهد وکیل حسب وظیفه قانونی، سعی و کوشش و استفاده از طرق و وسایل قانونی مناسب در جهت احقاق حقوق موکل است. وکیل به هیچ وجه عهده دار و ضامن نتیجه دعاوی و طول زمان دادرسی نمی باشد و پس از انجام موضوع وکالت و یا در صورت فصل یا ترک خصومت از طرق مذکور در بند ج ماده 3 تعهد وکیل خاتمه یافته، استحقاق دریافت مانده حق الوکاله را خواهد داشت.

 

ماده 5- سایر شرایط:

الف- طرفین توافق نمودند که کلیه اختلافات احتمالی ناشی از این قرارداد از طریق داوری و توسط داور مرضی الطرفین حل و فصل شود بطوری که رأی داور مزبور بدون نیاز به رجوع به محاکمه قاطع نزاع و لازم الاتباع باشد.

ب- اقامتگاه طرفین، نشانی‎های مذکور در قرارداد وکالت می باشد و طرفین مکلفند تغییر اقامتگاه خود را کتباً به طرف دیگر ابلاغ نمایند. در غیر این صورت ابلاغ به نشانی‎های مزبور، ابلاغ قانونی محسوب خواهد شد.

ج- کلیه تعهدات مالی موکل به عنوان شروط ضمن عقد حاضر و ضمن عقد خارج لازمی که به اقرار طرفین شفافاً واقع شده است بر وی شرط گردید.

د- این قرارداد مشتمل بر یک مقدمه و پنج ماده در 3 صفحه و 2 نسخه که هر دو نسخه از اعتبار یکسان برخوردارند، تنظیم و مبادله گردید.

 

امضاء موکل  امضاء وکیل

هاشم موسوی

وکالت در دعاوی

تاریخ: ..................

حقوقی و کیفری

شماره: .................

 

کانون وکلای دادگستری

 

شاکی: .............. با وکالت‎هاشم موسوی به نشانی تهران خیابان مطهری- خیابان امیراتابک کوچه مسجد پلاک 19 واحد

 

متشکی عنه:

1-

2-

موضوع: کلاهبرداری

 

دلایل و منضمات: وکالتنامه- روزنامه همشهری- رسید پرداخت وجوه- اقرارنامه متهم- فاکتور فروش و عنوان

 

محل وقوع جرم: نشانی متهمین

 

دادستان محترم دادسرای عمومی تهران

 

با احترام، به وکالت از آقای حسین قسیمی ترشیزی به استحضار می‎رساند:

 

1- متهمین فوق الذکر با ایجاد و ثبت شرکت واهی تحت عنوان فکر آوران بهینه صنعت و درج آگهی‎های متعدد در روزنامه همشهری به کرات خود را به عنوان مشاور در اخذ وام بانکی معرفی نموده اند.

 

2- پس از تماس موکل با متهم ردیف اول مقرر می گردد تا در قبال اخذ مبلغ دو میلیارد ریال وام بانکی، مبلغ 200 میلیون ریال به عنوان حق الزحمه به آقای علیرضا مطلق پرداخت نماید و در همین راستا مبلغ 95 میلیون ریال به طرق مختلف که مورد اقرار متهم ردیف اول نیز قرار گرفته است (پیوست 2) پرداخت می نماید و یک فقره چک به مبلغ 200 میلیون ریال به شماره ............. نیز به عنوان امانت در اختیار متهم ردیف اول قرار

 می دهد.

 

3- متعاقب این امر، پس از تماس متهم ردیف اول با موکل شخصی به نام آقای .......... که خود را کارشناس رسمی دادگستری معرفی می نماید جهت ارزیابی منزل موکل به شهرستان کاشمر عزیمت می نماید. در زمان حضور آقای ........... در شهرستان کاشمر نامبرده از موکل 3 کیلوگرم زعفران مطالبه می نماید و مقرر می دارد که وجه آن (11 میلیون و دویست و ده هزار تومان) می بایست توسط آقای ............... پرداخت شود. موکل ضمن تماس با متهم ردیف اول موضوع خواسته آقای...... را مطرح، که ایشان نیز در پاسخ اعلام می دارد با توجه به اینکه نظر کارشناس جهت اخذ وام لازم و ضروری است بنابراین وجه زعفران خواسته شده پرداخت تا متعاقباً به هنگام اخذ وام محاسبه گردد و موکل نیز آن را اجابت نموده و خود شخصاً مبادرت به پرداخت مبلغ مذکور می نماید.

 

4- متأسفانه از آن زمان به بعد دیگر موکل علیرغم تلاش فراوان نتوانسته است نشانی از متهمین یافت نماید. اینک با توجه به شرحی که گذشت و تشکیل ارکان و عناصر جرم کلاهبرداری تعقیب کیفری نامبردگان مورد استدعا می باشد.

 

با تقدیم احترام

این سند که در صفحه 18 دفتر جلد 170 دفتر

تحت شماره/ تاریخ ............دفتر اسناد رسمی

شماره .. حوزه ثبتی ........... ثبت شده است.

 

 

  وجوهیکه طبق مقررات برای تنظیم این

  سند دریافت شده بشرح زیر است

 درآمد حق الثبت5/000 ریال

 حق التحریر100/000 ریال

 بهای اوراق و قبوض اقساطی 23/000 ریال

بهای ............................. ریال

جمع کل: 300/107 ریال

 

 

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

 برگ معاملات نیم برگی

  سند وکالتنامه

475634 ب/88

کد (18) اختصاصی (1-84) ت

دفتر اسناد رسمی شماره 48 حوزه ثبتی مشهد

 

محل امضای دفتر یار و مهر دفتر خانه

 

 

موکل .......فرزند ....... به شماره شناسنامه ......صادره ......متولد...... به شماره ملی ........و کدپستی ..... ساکن مشهد وکیل آقای‎هاشم موسوی فرزند ......... دارای شناسنامه شماره ........ صادره ..........به شماره ملی ........ و کدپستی ...... ساکن تهران خ استاد مطهری بین مفتح و سهروردی پلاک 15

 

 

مورد وکالت اقامه هرگونه دعوی حقوقی و جزائی اعم از اعلام جرم یا تقدیم دادخواست علیه هر شخص حقیقی یا حقوقی و دفاع از آن و دفاع از دعاوی علیه موکل و نسبت به هر خواسته و به هر میزان با حق واخواهی نمودن تجدیدنظر خواهی و پژوهش فرجام خواهی و اعاده دادرسی ادعای جعل یا انکار نسبت به سند طرف و استرداد سند تعیین جاعل ارجاع دعوی به داوری و تعیین داوری توکل به غیر ولو کراراً با حق عقد قرارداد با وکلای دادسگتری و فسخ یا جایگزینی آن تعیین مصدق و کارشناس دعوی خسارت استرداد دعوی جلب شخص ثالث و دفاع از دعوی ثالث دعوی متقابل و دفاع از دعوی نامبرده درخواست صدور برگه اجرائی و تعقیب عملیات اجرائی و اخذ محکوم به و اعلام رضایت معرفه یا جرح شهود، ایراد، معاینه و تحقیق محلی، تأمین دلیل و تأمین خواسته اجرای قرارها مراجعه به مراجع نیروهای انتظامی دریافت یا تسلیم اوراق و مدارک اعم از اصل یا رونوشت و کپی با حق مراجعه به تمامی دادسراهای عمومی انقلاب اسلامی و دادگاه‎های حقوقی و جزائی و دادگاه‎های عام و خاص و مراجع دادگستری و غیره و اجرای احکام حقوقی و جزائی با حق مراجعه به کلیه ادارات و ارگان‎ها و سازمان‎های دولتی اعم از ثبت و دارایی و دریافت استعلام‎های و مدارک و ارائه همه گونه اسناد و مدارک و استشهادیه و دریافت یا تسلیم اسناد و مدارک اعم از اصل یا رونوشت و کپی.

حدود اختیارات وکیل نامبرده در انجام مورد وکالت آنچه را که صلاح و مقتضی بداند دارای اختیار تام به شرح مورد وکالت است و اقوام و امضای وی بجای اقدام و امضای موکل صنیع و نافذ که معتبر است و در هیچ مورد احتیاج به اذن و اجازه جدید از موکل را ندارد و این وکالت حفظ در نفس وکالت مرثر است و این سند بر روی اوراق شماره "….." ..... تنظیم شد حق داشت و تحریر طرفین .......پرداخت قبوض به شماره .......صادر شد بتاریخ 02/10/1388

 

تذکر: تبصره 3 ماده 34 قانون اصلاح قانون ثبت- در کلیه اسناد رسمی بایستی اقامتگاه متعاملین بطور وضوح در سند قید شود.

اقامتگاه متعاملین همان است که در سند قید شده و مادام که تغییر اقامتگاه خود را قبل از صدور اجرائیه بدفترخانه و قبل از ابلاغ به اجرا با نشانی صحیح و ذکر شماره پلاک محل اقامت اعم از خانه و مهمانخانه و غیره که بتوان اجرائیه را به آنجا ابلاغ کرد اطلاع ندهند کلیه برگ‎ها و اخطاریه‎های اجرائی بمحلی که در سند قید شده ابلاغ می شود و متعهد نمی تواند بعذر عدم اطلاع متعذر گردد.

دفاتر اسناد رسمی مکلفند پس از صدور اجرائیه مراتب را به آخرین نشانی متعهد از طریق پست سفارشی باو اطلاع دهند و برگ اجرائیه را به ضمیمه قبض پست سفارشی جهت ابلاغ اجرائیه و عملیات اجرائی به ثبت محل ارسال دارند.

هرگاه محل اقامت متعهد در سند قید نشده و یا بجهات دیگر احراز محل اقامت میسر نباشد ثبت محل موضوع اجرائیه را بطور اختصار یکنوبت در یکی از جراید کثیر الانتشار محل یا در نزدیکتر بمحل آگهی خواهد نمود.

بسمه تعالی

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

برگ گزارش نهایی

شماره: .......................

تاریخ:            24/06/88

 

احتراماً ساعت 10 مورخه 26/06/88 مشخص به هویت ‎هاشم موسوی فرزند ...... آدرس خیابان مطهری خیابان امیراتابک کوچه مسجد پلاک 19 واحد 4 شکوائیه از دادرسی ؟؟؟ از وی ؟؟؟ به وکالت از حین  ؟؟؟ است  ؟؟؟ اعلام  ؟؟؟ یا تأسیس شرکت واهی و  درج آگهی ..در روزنامه همشهری  الهی م ؟؟؟ موکل  ؟؟؟ امور واهی از  ؟؟؟ در اخذ وام‎های  ؟؟؟  ؟؟؟ به عنوان  ؟؟؟ رسمی دادگستری موفق  ؟؟؟ طرفین علیه دولت مجهول وجه  ؟؟؟ از موکل او را نحوه  ؟؟؟ یک فقره چک  ؟؟؟ آن در شکوائیه  ؟؟؟ دولت ملیون ریال  ؟؟؟ بوده است.

تعداد 9 برگی  ؟؟؟ ارائه که  ؟؟؟ است.

این سند که در صفحه 90 دفتر جلد 59 دفتر

تحت شماره/ تاریخ 40413 دفتر اسناد رسمی

شماره 40 حوزه ثبتی بردسکن ثبت شده است.

 

وجوهیکه طبق مقررات برای تنظیم این

سند دریافت شده بشرح زیر است:

درآمد حق الثبت 5/000ریال

حق التحریر100/000ریال

بهای اوراق و قبوض اقساطی 25/000 ریال

بهای ............................. ریال

جمع کل: 250/105 ریال

قوه قضائیه

      سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

  برگ معاملات نیم برگی

  نوع سند وکالتنامه

 

0480160 ش/87

کد (18) اختصاصی (1-84) ت

دفتر اسناد رسمی شماره 40 حوزه ثبتی بردسکن

 

 

برسکن- جنب مسجد جامع تلفن: 7229540-0532

 

 

 

موکل خانم/ آقای ........ فرزند ........ دارای شناسنماه شماره ...... صادره از کاشمر ساکن ......... شماره ملی......... کدپستی ........وکیل خانم/ آقای‎هاشم موسوی فرزند ....... دارای شناسنمه شماره .......... صادره از بردسکن ساکن تهران خ استاد مطهری بین مفتح و صلح وردی خ امیر اتابک کوی مسجد پلاک 15 طبقه اول تلفن ............ شماره ملی ............. کدپستی ..........

 

مورد وکالت اقامه هرگونه دعوی حقوقی و جزائی اعم از اعلام جرم یا با تقدیم دادخواست علیه هر شخص حقیقی یا حقوقی و دفاع از آن و دفاع از دعاوی علیه موکل و نسبت بهر خواسته و بهر میزان با حق واخواهی نمودن. تجدیدنظر خواهی و پژوهش ، فرجام خواهی و اعاده دادرسی ادعای جعل یا انکار نسبت به سند طرف و استرداد سند، تعیین جاعل، ارجاع دعوی بداوری و تعیین داور، توکیل به غیر و لوکراراً با حق عقد قرارداد با وکلای دادگستری و فسخ یا جایگزینی آن، تعیین مصدق و کارشناس، دعوی خسارت، استرداد دعوی، جلب شخص ثالث و دفاع از دعوی ثالث، دعوی متقابل و دفاع از دعوی نامبرده، درخواست صدور برگه اجرائی و تعقیب عملیات اجرائی و اخذ محکوم به و اعلام رضایت، معرفی یا جرح شهود، ایراد، معاینه و تحقیق محلی، تأمین دلیل و تأمین خواسته اجرای قرارها، مراجعه به مراجع نیروهای انتظامی، دریافت یا تسلیم اوراق و مدارک اعم از اصل یا رونوشت و کپی با حق مراجعه به تمامی دادسراهای عمومی، انقلاب اسلامی و دادگاه‎های حقوقی و جزائی و دادگاه‎های عام و خاص و مراجع دادگستری و غیره وا جرای احکام حقوقی و جزائی با حق مراجعه به کلیه ادارات و ارگان‎ها و سازمان‎های دولتی اعم از ثبت و دارایی و دریافت استعلام‎های و مدارک و ارائه همه گونه اسناد و مدارک و استشهادیه و دریافت یا تسلیم اسناد و مدارک اعم اصل یا رونوشت و کپی.

حدود و اختیارات وکیل نامبرده در انجام مورد وکالت آنچه را که صلاح و مقتضی بداند دارای اختیار تام بشرح مورد وکالت است و اقد و امضای وی بجای اقدام و امضای موکل صحیح و نافذ و معتبر است و در هیچ موردی احتیاج به اذن و اجازه جدید از موکل را ندارد این وکالت فقط در نفس وکالت مؤثر است.

نسبت به این سند اوراق 480160 و 157 مصرف و بهای اوراق و حق التحریر طی فیش 555015 بمبلغ 105250 ریال واریز قبض رسید 179413 صادر و تسلیم شد.

 

تذکر: تبصره 3 ماده 34 قانون اصلاح قانون ثبت- در کلیه اسناد رسمی بایستی اقامتگاه متعاملین بطور وضوح در سند قید شود.

اقامتگاه متعاملین همان است که در سند قید شده و مادام که تغییر اقامتگاه خود را قبل از صدور اجرائیه بدفترخانه و قبل از ابلاغ به اجرا با نشانی صحیح و ذکر شماره پلاک محل اقامت اعم از خانه و مهمانخانه و غیره که بتوان اجرائیه را به آنجا ابلاغ کرد اطلاع ندهند کلیه برگ‎ها و اخطاریه‎های اجرائی بمحلی که در سند قید شده ابلاغ می شود و متعهد نمی تواند بعذر عدم اطلاع متعذر گردد.

دفاتر اسناد رسمی مکلفند پس از صدور اجرائیه مراتب را به آخرین نشانی متعهد از طریق پست سفارشی باو اطلاع دهند و برگ اجرائیه را به ضمیمه قبض پست سفارشی جهت ابلاغ اجرائیه و عملیات اجرائی به ثبت محل ارسال دارند.

هرگاه محل اقامت متعهد در سند قید نشده و یا بجهات دیگر احراز محل اقامت میسر نباشد ثبت محل موضوع اجرائیه را بطور اختصار یکنوبت در یکی از جراید کثیر الانتشار محل یا در نزدیکتر بمحل آگهی خواهد نمود.

 

كليه حقوق این سایت محفوظ و به هاشم موسوی تعلق دارد

 شماره تماس جهت مشاوره : 09039070889

 

كليه حقوق این سایت محفوظ و به آقای هاشم موسوی تعلق دارد

 شماره تماس جهت مشاوره : 09039070889

تصویر برگه گزارش نهایی با موضوع صدور سه فقره چک بلامحل لایحه طرح شکایت کیفری در خصوص پرونده اخذ وام
نمونه لایحه نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری با موضوع اعتراض به قرار منع تعقیب لایحه خیانت در امانت ، لایحه دفاعی در خصوص خیانت در امانت
نمونه لایحه اعتراض به قرار منع تعقیب نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری نمونه یک پرونده کیفری کلاهبرداری ، خیانت در امانت
لایحه نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری با موضوع چک بلامحل نمونه ای از قرارداد وکالت و حق الوکاله میان وکیل و موکل
نمونه لایحه نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری با موضوع طرح شکایت کیفری در خصوص پرونده اخذ وام نمونه وکالت نامه محضری بین وکیل و موکل
نمونه لایحه کیفری با موضوع  طرح شکایت در خصوص پرونده اخذ وام نمونه ای از برگه ی دفاعیه هاشم موسوی با موضوع صدور چک بلامحل
تصویر برگه گزارش نهایی با موضوع صدور سه فقره چک بلامحل لایحه طرح شکایت کیفری در خصوص پرونده اخذ وام
نمونه لایحه نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری با موضوع اعتراض به قرار منع تعقیب لایحه خیانت در امانت ، لایحه دفاعی در خصوص خیانت در امانت
نمونه لایحه اعتراض به قرار منع تعقیب نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری نمونه یک پرونده کیفری کلاهبرداری ، خیانت در امانت
لایحه نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری با موضوع چک بلامحل نمونه ای از قرارداد وکالت و حق الوکاله میان وکیل و موکل
نمونه لایحه نوشته شده توسط وکیل پایه یک دادگستری با موضوع طرح شکایت کیفری در خصوص پرونده اخذ وام نمونه وکالت نامه محضری بین وکیل و موکل
نمونه لایحه کیفری با موضوع  طرح شکایت در خصوص پرونده اخذ وام نمونه ای از برگه ی دفاعیه هاشم موسوی با موضوع صدور چک بلامحل